قلب های کاغذی برای جدید عروس و دامادهابرای او‌لین شام دونفره یک قلب کاغذی بسازید! میپرسید چطور؟ بی آلایش است , ما روند آن را برایتان توضیح می‌دهیم
جدید عقد نموده اید و قرار است همین انتها هفته اولی شام دو نفره دوران متاهلیتان را گوارای وجود کنید؟ خب همانقدر که دنبال امر تهیه و تنظیم یک غذای ویژه و دسرهای رنگ و وارنگ و نوشیدنی های نو با نام های خیره کننده و غریب می‌گردید , بد نیست یه خرده نیز به اندیشه تزئین میز خوراک و فضای به دور و اطرافتان باشید تا این شام رار در ذهن داماد برنا تبدیل به یکی یاد انگیزترین شام های معاش اش نمائید . از آن جا که نوعروس شما‌را در هیچ تراز از این دوران شیرین صرفا نمی گذارد , این توشه نیز روش اصلاح کردن یک قلب کاغذی را به شما فراگیری می‌دهیم که صحیح کردنش خیر وقت دوچندان و خیر هزینه چندانی می‌خواهد . کافی است مقداری شکیبایی داشته باشید .

از کجا آغاز کنیم؟
1 .
برای تصحیح کردن این قلب کاغذی به خودکار , صفحه , تیغ یا این که چاقوی جراحی , چسب PVA و سیخ کباب چوبی یا این که خلال دندان احتیاج دارید .
2 .
با استفاده از دو تکه برگه دو تا قلب صحیح فرمائید که یکی کوچکتر و دیگری بزرگتر ( سه برابر قبلی کوچک ) باشد . حواستان باشد که فوءاد به طور کامل متقارن باشند زیرا قرار است گلبرگ های شما‌را تشکیل دهند .
3 .
برای اصلاح کردن یک گل بی نقص شما بدین وسایل نیاز دارید : شش گلبرگ در هر دو مقدار کوچک و بزرگ / یک دایره کاغذی کوچک / یک نوار 5 سانتیمتری کاغذی
4 .
با استفاده از یک خودکار استوانه ای , نصیب بالا و زیر گلبرگ ها را وضعیت دهید تا صورت سه بعدی پیدا نمایند .
5 .
دایره کاغذی را روی یک تراز صاف قرار داده و مطابق صورت گلبرگ های بزرگتر را کنار نیز بچسبانید .
6 .
اکنون این تراز را با گلبرگ های کوچکتر تکرار نمایید .
7 .
نوار کاغذی تان را با بالای خلال دندان بچسبانید .
8 .
خلال دندان را از نصیب پشت به راس گل فرو کرده و نوار کاغذی را پاره ای بالا بکشید تا مشابه درفش گل حقیقی و واقعی شود .
بفرمایید او‌لین گل شما به همین سرعت فراهم شد . همین درحال حاضر برای اصلاح کردن یک قلب بدون نقص دست به فعالیت گردید و از کاغذهای رنگی متنوع استفاده نمایید .

مزون لباس عروس